Akıllı TelefonAkıllı telefon Dünyası hızla gelişerek yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Nokia Ile başlayan süreç Apple, Samsung ve diğer güçlu markaların devam ettirmesi Ile Yeni Bir Boyut kazandı. Eğer iyi Bir Akıllı telefona Sahip Olup en AZ Iki ya da Üç Yıl kullanmak istiyorsanız Aşağıdaki belirttiğimiz Özellikleri dikkate alarak telefon edilen etmenizi tavsiye ederiz. Telefon Satın alınırken DIKKAT edilmesi Gereken Önemli hususlardan Bir tanesi de Ekran boyutudur. Ekran Boyutlarında çoğunlukla 5-5.5 Inç arası edilen edilmektedir. Kullanım amacınıza Uygun okuyuş Ekran boyutlarını da edilen edebilirsiniz. Cep telefonu MarkalarıApple (iPhone), Samsung cep telefonu, mobile général, Asus, HTC, Huawei, Lenovo, Nokia, Reeder, Sony ve Vestel markalı CEP telefonlarını www.vatanbilgisayar.com adresinden veya Vatan bilgisayar mağazalarından Satın alabilirsiniz. Cep telefonu Satın alırken güvendiğiniz markayı seçmenizi tavsiye ederiz. Vatan bilgisayar`da satılan Tüm CEP telefonları boğulma markaların yetkili ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altındadır.

CEP Telefonlarında Ekran BoyutuCep telefonu Satın alırken DIKKAT etmeniz Gereken en Önemli özelliklerden Biri Ekran boyutudur. Tercih yaparken taşıma kolaylığı, Kullanım amacı ve avuç Arıkbaşı kullanma kolaylığı gibi kriterleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Eğer Oyun oynamak, vidéo veya film izleme gibi alışkanlıklarınız var ISE Büyük ekranlı telefonları edilen etmenizi öneririz. Ancak cebinizde Büyük ekranlı Bir telefonun sizi rahatsız emensğini düşünüyorsanız daha Küçük ekranlı Bir telefon edilen edebilirsiniz. Baş parmağınızın erişebildiği en son Noktaya göre Ekran boyutunu edilen etmeniz daha fazla Kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Yapılan araştırmalara göre en çok edilen tercih CEP telefonları 4,7 “ve 5,5″ arasındadır. CEP Telefonlarında Kamera Çözünürlüğü telefon kameralarındaki megapiksel değeri ne Kadar yüksekse çektiği fotoğrafların çözünürlüğüde Bir o Kadar yüksektir. Ancak daha Yüksek megapiksel değérine Sahip telefonlar daha Kalita fotoğraflar çekiyor anlamına gelmez. Çünku lentille Kalitesi, sensör boyutu ve yazılımlar fotoğrafların ışık, Renk ve canlılığını Önemli ölçüde etkiler. Telefon Satın alırken zoom, diyafram genişliği, çözünürlük, Lens Kalitesi gibi Özellikleri araştırabilirsiniz.

EkranAkıllı telefon ekranları da günbegün Gelişim göstererek renksiz ekranların artık çok daha fazla ötesine geçmiştir. Renkli ekranlar, kameralar, çekim modları, daha Keskin ve derinlik sahibi geniş ekranlar Bir CEP telefonundan beklediğimiz Ekran performansını Üst seviyelere taşıyarak beklentilerimizi daha da artırdı. Telefon boyutu tercihi Yine kullanıcının Kullanım amacına göre farklılık gösteren ve kullanıcının tercihine kalmış hususlardan Bir tanesidir. Eğer Akıllı telefonumun kullanımı Kolay Olsun avucumun içine sığsın diyorsanız 3,5 inçlik Bir Akıllı telefon edilen edebilirsiniz. E-postalarınıza bakmak Sosyal Medya hesaplarınızı kullanmak, le film veya Video izlemek isliyorsanız 4, 3 Inç veya Üstü Akıllı telefonlar ihtiyaçlarınızı giderecektir.

Comments

comments


Posted in Uncategorized.

Comments are closed.